Jump to content

Limitowana!

Admin CS 1.6 [ONLY DD2]

Community Reputation

73 Neutralny

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Małopolska
 • Serwer
  [CS1.6] DD2

Recent Profile Visitors

947 profile views
 1. Prawie wszystkie wymagania spełnione nie mam zarzutów. + Doświadczenie przewyższa ocenę + Kultura osobista + Energia na realizacje i podjęcie się stanowiska + Składka + Forum Podanie właściwie napisane, GT w bardzo szybki sposób da się nadrobić. Współpraca będzie korzystna. Jestem na duże TAK :)
 2. Żelazo trzymam dla Ciebie w zanadrzu dożywotnio. <3 Trzymaj się ciepło, Agentko.
 3. Jestem za okresem próbnym. Widzę, że z dnia na dzień GT się poprawia, jeśli utrzymasz czas spędzony na serwerze. Liczą się intencje i zawziętość. Byłeś adminem, więc doświadczenie, zweryfikuje się po zaakceptowaniu podania. Uważam, że powinieneś trochę z nami dłużej pograć, na serwerze nie miałam jeszcze do tej pory okazji Cię spotkać, tym samym zbudujesz zaufanie do siebie. Steam, na plus.
 4. Neutralny: +wiek, składka, + GT https://www.gametracker.com/player/mistrzu%20gdynia%60%60/145.239.20.86:27125/ - Znajomość AMX - regulamin przeczytaj - cierpliwość do graczy Pobądź z nami trochę dużej to przyłożysz się choćby do napisania podania i nabędziesz doświadczenie.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...