Jump to content

K3IMaN aKa ShootinG.ver

Użytkownik

Community Reputation

130 Neutralny

5 Followers

About K3IMaN aKa ShootinG.ver

 • Birthday 06/30/1999

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Kamil.
 • Lokalizacja
  Podlasie.
 • Serwer
  [CS 1.6] DD2

Kontakt

 • Snapchat
  kejmenen
 • Steam
  https://steamcommunity.com/id/K3IMaN
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

1,578 profile views
 1. Opis: Sprzedam nieużyty klucz do gry Watch Dogs 2. Cena: 50 zł do negocjacji. Płatność: Przelew. Kontakt: https://steamcommunity.com/id/K3IMaN/ SS / Live demo: https://prnt.sc/rk6cpe
 2. mam tak samo, odkąd musiałem podłączyć mikrofon w tylnych portach, może też masz podłączony z tyłu?
 3. czemu kradniesz zdjęcia od jakiegoś kolesia i wstawiasz je jako swoje auto ziomuś? XD https://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatfotos/topic34457_Black_City_Bitch_E90_3er_BMW_-_E90___E91___E92___E93.html Ja ogólnie jeżdżę tym:
 4. Nie znasz się, uważasz się za Boga gierki (wyzywanie innych, że jest słabą *żeński układ rozrodczy*, to jedyny jego argument na to XD), toksyczny, niekompetentny, nie.
 5. Nad czym wy się spuszczacie, jeśli nie oglądaliście dema, to po chuj tu niektórzy zabierają głos w tej sprawie? demo fest spalone, a osoby, które płaczą i nie będę rzucał nickami (ekhem zawiszak bug csa XXDXDD) pisze o braku przejmowania się ancymonami, gość leci na ultrasłabodennie ustawionych setach i tyle w temacie, więc nie musisz marnować swojego rzadko spotykanego talentu na niego do zobaczenia w piekle
 6. no toż wiadomo, na katach się pali, weż go rozpisz typie
 7. 3 razy. Dziękujemy Pamiętaj, jednego dnia możesz kliknąć tylko raz, więc zapraszamy Cię jutro do kliknięcia na kolejny bilbord!
 8. dziś kliknęło już 29099 osób dziękujemy :)
 9. DZIĘKUJEMY! Jesteś 4277 osobą, która kliknęła dzisiaj w okruszek.
 10. Nick: K3IMaN aKa $hootinG SID: STEAM_0:1:127534500 Napisz kilkaa miłych słów, aby otrzymać VIPa - pozdrawiam najlepsiejszą administrację pod słońcem
 11. Nick: K3IMaN aKa $hootinG Zamysł propozycji: Wyłączyć możliwość duckowania (SGS, GS, GSJ) na zabawach typu hsday, pojedynki na hs. Najlepiej na każdej zabawie. Uzasadnienie przydatności: To jest JailBreak, a nie żaden hns czy easyblock, a już widać popisuwy na serwerze, które to robią.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...