Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

Partnerzy

Michalo

Donator

Wszystko napisane przez Michalo

 1. Refund sory ale na Nie. +Wiek -Znajomość Amxx(Jak chcesz to napisz do mnie na steam(https://steamcommunity.com/id/dsiufjsdghofds/) to trochę cię poduczę :) ) -Podanie mało rozwinięte(Na odwal się). -Doświadczenie -Konto pod podanie -Nikt na forum cię nie zna :/ +Chęci +Często widzę cię na serwerze +https://www.gametracker.com/player/Refund/193.33.177.130:27065/ To twoje GT @ RefundTheCost Tu masz szybką rekrutacje
 2. Jestem na Tak. +Wiek +Doświadczenie +IPS +SB
 3. Jestem na NIE. -Nie widziałem cię na serwerze ani razu co potwierdza GT -Podanie -Wypowiadasz się w swoim podaniu
 4. Jestem na NIE. -Ani razu nie widziałem cię na serwerze. -Doświadczenie -Wypowiadasz się w swoim podaniu -Coś wydaję mi się że edytowałeś czyjeś podanie bo poznaje jak czytałem ;)
 5. Nick: @ Michalo Powód: Problemy zdrowotne Data: 27.12.2018-12.01.2019(Przybliżona data) Przepraszam że tak szybko urlop bo wiem że jestem na okresie próbnym na jackpocie ale jestem do tego zmuszony :/.
 6. @ Dudnes CT - https://gamebanana.com/skins/159599 CT - https://gamebanana.com/skins/152271 TT - https://gamebanana.com/skins/153655 TT - https://gamebanana.com/skins/133187 TT - https://gamebanana.com/skins/155107 Z TT jest trochę mały wybór ale dałem takie najbardziej pasujące do serwera.
 7. Co do M4A1 można dodać o ile znajdziesz modele ;) Co do rękawiczek również na tak o ile dasz modele. Ale modele dla vipów to tak średnio jak już to dałbym svipa i żeby on miał model i jakąś większą szansę na skina na jackpocie. Co do klanu jestem na tak można dodać zastępce lidera o ile dudnesowi będzie się chciało edytować plugin :)
 8. Dzięki. I również życzę wam wesołych świąt dużo zdrowia,pieniędzy i wszystkiego czego sobie życzycie
 9. Jestem na Tak. +Wiek +GT +Amxx +Steam -Konto pod podanie :/
 10. Astma. Czy byłeś/aś kiedyś w szpitalu więcej niż tydzień?
 11. Jestem na TAK. +Wiek. +Staż. +Doświadczenie. +Chęci. +Brak redaktorów. +Podanie. +Ortografia i interpunkcja.
 12. @ MasterFiks Dobrze napisał w ustalonym Dniu/Tygodniu klany walczą ze sobą ale z tym że teleportuje ich na inną mapę i walczą to może być trochę problemów bo trzeba napisać do tego plugin(Co troszkę by zajęło). Ale jak będą te walki w ustalonym dniu/tygodniu to jak najbardziej jestem za! :)
 13. Spoko gazetka Tylko w adminach mnie nie dopisałaś :P
 14. Jestem na TAK. +Wiek +Prace +Zapotrzebowanie na grafików +Chęci +Doświadczenie
 15. Jestem na TAK. +Wiek +Doświadczenie +SB +IPS +Zapotrzebowanie na UBT CS:GO -Aktywność na forum(Poprawisz )
 16. Jestem na Nie. +Wiek +Staż +Znajomość SB ----VAC. Jak dla mnie ktoś kto ma vaca nie może pełnić funkcji ubt cs:go.
×
×
 • Utwórz nowe...