Jump to content

Michalo

Donator

DONATOR

Użytkownik przekazał dotacje 50.00 PLN!

Community Reputation

26 Neutralny

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Serwer
  [CS1.6] JACKPOT
 • Zainteresowania
  Informatyka(Głównie tworzenie stron www na silnikach Mybb,IPS,IPB).

Kontakt

 • GG
  67125580

Recent Profile Visitors

523 profile views
 1. Refund sory ale na Nie. +Wiek -Znajomość Amxx(Jak chcesz to napisz do mnie na steam(https://steamcommunity.com/id/dsiufjsdghofds/) to trochę cię poduczę :) ) -Podanie mało rozwinięte(Na odwal się). -Doświadczenie -Konto pod podanie -Nikt na forum cię nie zna :/ +Chęci +Często widzę cię na serwerze +https://www.gametracker.com/player/Refund/193.33.177.130:27065/ To twoje GT @ RefundTheCost Tu masz szybką rekrutacje
 2. Jestem na Tak. +Wiek +Doświadczenie +IPS +SB
 3. Jestem na NIE. -Nie widziałem cię na serwerze ani razu co potwierdza GT -Podanie -Wypowiadasz się w swoim podaniu
 4. Jestem na NIE. -Ani razu nie widziałem cię na serwerze. -Doświadczenie -Wypowiadasz się w swoim podaniu -Coś wydaję mi się że edytowałeś czyjeś podanie bo poznaje jak czytałem ;)
 5. Nick: @ Michalo Powód: Problemy zdrowotne Data: 27.12.2018-12.01.2019(Przybliżona data) Przepraszam że tak szybko urlop bo wiem że jestem na okresie próbnym na jackpocie ale jestem do tego zmuszony :/.
 6. @ Dudnes CT - https://gamebanana.com/skins/159599 CT - https://gamebanana.com/skins/152271 TT - https://gamebanana.com/skins/153655 TT - https://gamebanana.com/skins/133187 TT - https://gamebanana.com/skins/155107 Z TT jest trochę mały wybór ale dałem takie najbardziej pasujące do serwera.
 7. Co do M4A1 można dodać o ile znajdziesz modele ;) Co do rękawiczek również na tak o ile dasz modele. Ale modele dla vipów to tak średnio jak już to dałbym svipa i żeby on miał model i jakąś większą szansę na skina na jackpocie. Co do klanu jestem na tak można dodać zastępce lidera o ile dudnesowi będzie się chciało edytować plugin :)
 8. Dzięki. I również życzę wam wesołych świąt dużo zdrowia,pieniędzy i wszystkiego czego sobie życzycie
 9. Jestem na Tak. +Wiek +GT +Amxx +Steam -Konto pod podanie :/
 10. Astma. Czy byłeś/aś kiedyś w szpitalu więcej niż tydzień?

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...