Jump to content

MaRviN

Użytkownik

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Elbląg
 • Serwer
  [CS1.6] DD2

Kontakt

 • Steam
  STEAM_0:0:56243526
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

404 profile views
 1. @ Zbychu Dostałem propozycję od zarządu serwera o powrocie. Nie od graczy :)
 2. - Nick, na którym grasz : MaRviN- Link do Twoje GT (gametracker) : https://www.gametracker.com/player/MaRviN/145.239.20.86:27125/- Znajomość AMX (1/10) : 8 (jeżeli 10 oznacza samodzielne pisanie pluginów)- Ile masz lat : 23 ( we wrześniu ;p )- Steam ID : STEAM_0:0:56243526- Czy byłeś kiedyś karany na Katujemy.eu? : Nie- Akceptujesz obowiązkową składkę? (11.07 zł) : Pewnie- Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać adminem? (minimum 3 zdania) Wróciłem do gierki i zacząłem dalej pykać na Waszym DD2. Nie myślałem o powrocie do funkcji admina. Dostałem zapytanie czy nie chcę wrócić - w sumie ? czemu nie ! :D Znam starszych graczy, z nowymi się oswoję. Myślę, że doświadczenie, staż i zaufanie zaplusuje przy rozpatrzeniu mojego podania. Dla ciekawych link do starego podania :) Pozdrówki MaRviN !
 3. No pewnie, że tak. +Wiek +Składka +GT +Gra na bank dłużej niż ja +Gracze Go znają +/- AMX - jak będzie trzeba pomogę, podszkolę :)
 4. Na tak +Wiek +Składka +Bardzo często gra +GT
 5. Sorry ale na nie. Tak jak napisał @ Petrektt + nie wiem czemu masz CS dodany do steam jako gra z poza tej platformy.
 6. + wiek + składka + doświadczenie - ortografia - trochę słabo z GT - podanie pisane na kolanie
 7. - Nick, na którym grasz : MaRviN - Link do Twoje GT (gametracker) : https://www.gametracker.com/player/MaRviN/145.239.20.86:27125/ - Znajomość AMX (1/10) : 8 (jeżeli 10 oznacza samodzielne pisanie pluginów) - Ile masz lat : 22 - Steam ID : STEAM_0:0:56243526 - Czy byłeś kiedyś karany na Katujemy.eu? : Nie - Akceptujesz obowiązkową składkę? (11.07 zł) : Pewnie - Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać adminem? (minimum 3 zdania) : Dlaczego ? Hmm.. Od jakiegoś czasu gram na Waszym serwerze adminów jest co prawda sporo ale zdarza się, że nikogo nie ma ani nie ma do kogo napisać żeby odstrzelić "odpała". Oczywiście nie mam tu do nikogo pretensji bo każdy prócz gry uczy się/pracuje/spędza czas ze znajomymi itp: takie jest życie. Pracuje na 3 zmiany i na serwer wchodzę o różnych porach dnia. Zaaklimatyzowałem się u Was, gracze raczej mnie znają w sumie dziwnym by było gdyby nie znali po prawie 100 godzinach wspólnej gry. Na adminowaniu znam się bardzo dobrze. Niegdyś posiadałem swoje serwery oraz sieć i pomagałem ludziom na nieoficjalnym supporcie AMXX. Potrafię zdefiniować czy ktoś gra uczciwie czy raczej nie do końca. Pozdrawiam MaRviN !

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...