Jump to content

tynoniewiemv2

Użytkownik

Community Reputation

110 Neutralny

1 Follower

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Tam gdzie cie nie ma
 • Serwer
  [CSGO] JailBreak

Recent Profile Visitors

780 profile views
 1. 1. TyNoNieWieM 2. U:1:375052840 3. Marcion 4. Kilka dni temu B) 5.jb_carceris_021 6. Perm 7. Reklama innego serwera 8. Dostałem bana za reklamę innego serwera, ponieważ napisałem "Aelios better". Rzecz jasna było wszystko w celach humorystycznych i wszyscy jakoś zorientowali, że to dla beki. Niestety pewien Marcion chyba nie ogarną żartu. #UnBanTyNoNieWieM
 2. Na tak: -czas -regulamin -często w ct Na nie: -obraża mnie :c
 3. Witam, rezygnacja jest pisana. Nie chce już modernizować (sprawy rodzinne), powodzenia w dalszym rozwoju serwera. Z fartem JMO.
 4. Na nie: -czas -regulamin -zmieniasz glos(niektórych to denerwuje) -czasem toxic
 5. Nie: -wiek -czas -regulamin -czasem toxic
 6. Tak: +regulamin +wiek +często gra na serwerze Nie: -czasami zdarza się że jest toksyczny(ale rzadko) 🙈
 7. Gracz został ukarany! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Masz rację jeden z więźniów otworzył cele, a Trash dał polecenia po fakcie (zrobił mass fk). Gracz został ukarany banem na ct 300 rund.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...