Jump to content

Wojgroch

Admin CS:GO [JAILBREAK]

VIP

Użytkownik należy do grupy VIP!

Community Reputation

12 Neutralny

About Wojgroch

V.I.P
 • Birthday 12/13/1998

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Wojciech
 • Lokalizacja
  Polska
 • Serwer
  [CSGO] JAILBREAK
 • Zainteresowania
  Militaria, Samochody, Dziewczyny XDD

Kontakt

 • Snapchat
  wojgrochxd
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

253 profile views

Ulubiony serwer

 • Serwer
  ★ JAILBREAK ★
 • Graczy
  16/25
 • Mapa
  jb_mountaincraft_v6_v1_hdr
 • Country
  country-
 1. Na tak: -rezygnacja przekonuje -i tak nic nie robiłeś -Wojgroch na moderatora XDDD
 2. Mordo no wiadomo że na NIE XD: - czas - regulamin ledwo znasz tak serio - zawsze się z kimś kłócisz jak wbijam na serwer - dajesz się zbyt łatwo prowokować co budzi w tobie toxica Pograj trochę, poczytaj regulamin, staraj się nad sobą zapanować by nie wdawać się w niepotrzebne kłótnie i może wtedy składaj podanie.
 3. No tak na NIE: - za mało czasu spędzonego na serwerze - za czym idzie mniej w ct - lepiej by było jakbyś pomagał innym zanim rangę byś miał - wiek (ludzie by nie brali Cię na poważnie pewnie) - mało precyzyjne argumenty ("umiałbył ogarniać takich graczy którzy obrażają innych" w jaki sposób, bo warnami sypać każdy umie) - oraz mało przekonujące podanie gdy zaczynasz od tego że tobie by było milej grać na serwerze
 4. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 5. Imię: Wojciech Wiek: 21 Nick: Wojgroch ID: U:1:360442579 Znajomość regulaminu [1-10]: Mocne 9 Ilość przegranych godzin na serwerze: 348h = 20880 minut Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwer?: Jak mam wolne to w sumie cały dzień jak mam prace to wieczorkiem głównie. Czy posiadasz rangę Administrator na innym serwerze?: Oj nie nie byczku, ale na tym miałem chwilę, lecz dawno temu gdy byłem innym i nawet bardzo toksyczym człowiekiem. Sposób płatności składek: PayPal, Przelew etc Dlaczego ty?: Po pierwsze i chyba najważniejsze przestałem być toksyczny, chętny jestem by przypilnować porządku na serwerze, mam długi staż, dogaduje się z raczej wszystkimi (no chyba że ktoś ukrycie mnie nie lubi xD). Jestem aktywnym graczem, gram praktycznie codziennie, ogarniam prowadzenie i regulamin. Ogólnie staram się pomagać wszystkim którzy mają z czymś problem, odpowiadam na wszelkie pytania zadawane przez graczy itd. Ogólnie jestem bardzo szczerym i lubiącym fair play graczem. Wszelkie zastrzeżenia od strony graczy na temat wszelakiej maści zawsze staram się rozwiązać tłumacząc po kolei co i dlaczego. Wiadomo jesteśmy ludźmi wszelkie pomyłki zdarzają się każdemu więc wiadomo by podchodzić do spraw ze spokojem. Chociaż podczas gdy trafiają się tacy delikwenci co nie respektują ani regulaminu serwera ani graczy na nim grających niestety trzeba potraktować w ten sam sposób, króciutko pożegnać ich. Z mojej strony to by było na tyle, widzimy się na serwerze byczku. ;) Kontakt: Mess, Discord w zupełności te dwa komunikatory wystarczą.
 6. Nick: Wojgroch ID*: U:1:360442579 Propozycja: Wybór startowej broni dla CT Opis propozycji: W menu gracza bądź gdziekolwiek dodać opcje z jaką bronią masz się respić w CT bo ciągły kałach i five seven nudny troche.

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...