Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS MISS/MISTER

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Gosia ?!

 Właściciel Serwera

Wszystko napisane przez Gosia ?!

 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Nie. Zgłaszam się zbyt późno, no ale @ martini
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Więc proszę o tego binda, o którego zapytałeś Zawiszaka. Tak przedpremierowo, on mi da znać, czy to faktycznie to, co mogłeś sobie zbindować :)
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. @ Lizus aka martini zgłaszam się
 8. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 9. Orbitek nie wstawił nawet ss, które dostał.
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Proszę o kontakt na TeamSpeak 3, w celu dokończenia rekrutacji. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. Zgłoś się do mnie na priv.
 12. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 13. Brak steam = brak admina. Napiszę Ci od razu tutaj, dlaczego nie dajemy admina na NS: 1. Na NS nie widzisz, czy gracz gra na steam czy na NS, dochodziłoby tu do wielu pomyłek podczas banowania. 2. Na steam jest o wiele lepsza komunikacja. 3. Na steam jest blokada VAC, to już swoją drogą, że wykrywa tylko ten podstawowy syf w plikach - NS'y czegoś takiego nie mają. Dodatkowo piszesz mi, że na swoim koncie, na którym nie masz wykupionego 1.6 już masz VAC'a, no to proszę, szanujmy się :D To już nie te czasy, gdzie dostawało się na non steam admina, teraz jest to najważniejszym wymaganiem na KAŻDYM serwerze - to nie mój wymysł. Podanie odrzucone.
 14. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 15. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 16. To nie Twoje ssy.
 17. Witam, Na serwer został wgrany plugin demorecorder - już wyjaśniam jego zastosowanie: Ten plugin nagrywa perspektywę gracza. Zapisuje nagranie w folderze, w którym mamy cs'a. Najważniejsze jest to, że nie zachowuje on każdej mapy, na której gramy, gdyż poprzednie nagranie kasuje się z każdym wejściem na serwer i nakręca demo od początku. Ułatwi to przede wszystkim pracę UBT, ponieważ demko będzie miało o wiele lepszą jakość. Edit: Dziękuję @ Dudnes za podesłanie pluginu
×
×
 • Utwórz nowe...