Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# MAJ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Gosia ?!

 Właściciel Serwera

Gosia ?! wygrał w ostatnim dniu Luty 26

Gosia ?! ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

901 Legenda Katujemy

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Polska
 • Serwer
  [CS1.6] DD2

Kontakt

 • GG
  65708947

Ostatnio na profilu byli

2757 wyświetleń profilu
 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Nick: Gosia?! Powód: Brak internetu Data: Do odwołania, bo jego brak nie jest z mojej winy. Jeśli wszystko wróci do normy, to poproszę o zdjęcie rangi urlopu.
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Zamieszczam listę utworów, które są aktualnie wrzucone na maj. 1. Jano Polska Wersja - Karma feat. Hinol PW (Prod. PSR) 2. DiscoBrazzers - Balanga 3. Dawid Obserwator - Wychodzę 4. DISCOBOYS - Złapię za rękę (Fikoł Remix) 5. Klasyk x Bonus RPK - Zgoda buduje, niezgoda rujnuje (prod. Flame) 6. GAULLIN - MOONLIGHT 7. Daniel Moro ft. Kali - Tamte dni 8. Cazz & Re Cue - Lick 9. Malik Montana feat. K Koke - Robię Yeah (prod.by FRNKIE) 10. Meiko - Leave The Lights On (Eric Sidey Remix) 11. CRISTOS x Bart Basse x Sick - What ( Original Mix ) 12. DJ Sign & Alexandra Prince x Houseshaker - I Am Here For 2019 (Gazell Bootleg) 13. Ugg'A - Think About 14. Kubi Producent - Bad Boy ft. Beteo, ReTo, Siles 15. Luka Rosi & Marcin Miller - Winogrona 16. Szpaku feat. Kaz Bałagane "Mewtwo" prod. 2K 17. Chada x RX - Tak się sprawy mają 18. MALIBU - Milenka
 5. Hola! Kreatywne przywitanie
 6. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. Szczerze? To chyba było najsłabsze demo, jakie widziałam w jego wykonaniu :D Dwie czasówki przy tym, gdy banowany jest członek UBT? No tak średnio. Przy zwykłym graczu są wymagane minimum trzy, a co dopiero, jeśli chodzi o osobę z rangą na forum. Oglądałam całe demo i widzę tu jedynie spore klatki (btw. ma lagi od samego początku mapy, nie jedynie jeśli ma przed sobą przeciwnika), które występują u niego co parę sekund. Nie dostrzegłam tu nic aż nadto podejrzanego, by zasłużył na perma. Ban został nadany trochę za szybko, bo staty 7:5 to cienizna. Ode mnie UB. Edit: @ `rageprzyznaj lepiej, że byłeś po Lechu, ewentualnie po kilku
 8. Zresetuj router bądź wyrzuć cfg. Ewentualnie pobierz inną wersję cs'a. Daj znać, czy pomogło.
 9. Hej, hej, mimo, że nie było mnie na tej sieci w 2017, to mam nadzieję, że pozwolisz się nam poznać
 10. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 11. @ `rage@ pumachcecie w łeb? xDD @ pumaa Ty mi się nie baw adminem lepiej.
 12. 1 miejsce: @ dDlK 2 miejsce: @ QW3RTY 3 miejsce: @ night_fvry 4 miejsce: @ Twixmax 5 miejsce: Mte Zwycięzców proszę o zgłoszenie się po nagrodę.
 13. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. Gracz był już na serwerze, a więc wszystko działa. @ Oporowy_Hanyszwyzywałeś admina od zer tylko dlatego, że siedział na spect? Następnym razem wyciągnę konsekwencje z Twojego zachowania, które notabene w odwołaniu jest tragiczne. Zachowaj trochę kultury dla drugiego człowieka i czekaj cierpliwie na wyjaśnienie sprawy.
×
×
 • Utwórz nowe...