Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS MISS/MISTER

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Gosia ?!

 Właściciel Serwera

Gosia ?! wygrał w ostatnim dniu Luty 26

Gosia ?! ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

774 Legenda Katujemy

Informacje

 • Gracz
  CS 1.6
 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Polska
 • Serwer
  [CS1.6] DD2

Kontakt

 • GG
  65708947

Ostatnio na profilu byli

2375 wyświetleń profilu
 1. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Gracz został wczoraj zbanowany poprzez SS'y i do teraz ich nie wrzucił. http://bany.katujemy.eu/bans/44312.html Oglądałam całe demo z mapy DD2 i kawałek z Cache, dopóki nie został zbanowany. Werdykt? Perfidny aim. Koledze się chyba znudziła czysta gra. Podam najciekawsze akcje, bo całości nie ma sensu, gdyż prawie każdy strzał jest spalony. DD2 9:00 - 9:13 - celownik zwariował. 9:51 - 10:00 - szejkowane 2 banie. 10:21 - 10:25 - fullauto z longa na skrzynki przy bs A, celownik lata jak opętany i dwie banie wpadają. 18:37 - 18:42 - celownik podąża za głową, jeden przeciwnik był w locie, a i tak wyrwał. Cache: 3:26 - 3:29 - to co zrobił tutaj, to przebija wszystko, ładny przeskok :D 3:45 - 3:51 - celownik leci za głową. Jeśli Olsza wrzuci SSy to i tak nie otrzyma UB przez grę na wspomagaczach.
 3. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Dnia 23.03.2019r (jutro) o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie administracyjne serwera DD2 na sieciowym TS3. Poruszane będą sprawy związane z funkcjonowaniem serwera, jak i oczywiście adminów. Nie zabraknie również luźnych rozmów. Zainteresowanych adminów proszę o przybycie.
 5. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Ponowne podanie możesz złożyć po upływie 7 dni. Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Jeśli adminujesz na innej sieci, to nie ma szans byś dostał admina na jakimś serwerze. Musisz się zdecydować. Podanie odrzucam.
 7. ●● Wiadomość wygenerowana automatycznie ●● Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.EU Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Nie. Zgłaszam się zbyt późno, no ale @ martini
×
×
 • Utwórz nowe...