Jump to content

SztangerSs

Właściciel Serwera

Community Reputation

234 Bywalec

About SztangerSs

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Maciej
 • Lokalizacja
  JailBreak
 • Zainteresowania
  Kobiety

Kontakt

 • Steam
  76561198309829486
 • GG
  0

Recent Profile Visitors

2,196 profile views

Ulubiony serwer

 • Serwer
  ★ JAILBREAK ★
 • Graczy
  11/20
 • Mapa
  jb_jailberd_v5_final_fix
 • Country
  country-
 1. Dzisiaj (25.05.2020r.) nastąpiło kilka zmian w regulaminie: Dodano polecenie - Po markerze Dodano polecenie - Nakaz kucania Dodano zabawę - Odmieniec drużynowy Więzień może zostać ukarany za rzucenie dowolnej miny Freeday trwa tylko 2 minuty (wyj. zabójstwo wszystkich strażników) Podczas zabawy w Sajmon mówi nie można rozpocząć innej zabawy Do zabawy w Wojsko dodano komendę Powstań (więzień musi wstać) Polecenie Ostatnia reakcja nie może zostać wydane, gdy zostało dwóch więźniów Polecenie Pierwsza reakcja nie może zostać wydane, gdy zostało dwóch więźniów Wyjątkiem jest polecenie Pierwsza reakcja na faworyzację Strażnik nie może Korzystać ze wspomagaczy dostępnych na mapie (np. większa prędkość, grawitacja) Prowadzący strażnik podczas zabawy Jaka to melodia? może puścić maksymalnie 3 piosenki na rundę W przypadku polecenia, które nakazuje przylegać do wyjścia z celi, więzień musi przylegać do niego dosłownie Strażnik musi wykonywać polecenia prowadzącego (wyj. utrudnianie rozgrywki lub polecenia niezgodne z regulaminem) Dodano dodatkowe polecenie do zakończenia zabawy Sajmon mówi: Sajmon mówi zakańczam zabawę w sajmon mówi Dodano dodatkowe polecenie do zakończenia zabawy Wojsko: Zakańczam zabawę w wojsko Login nie może zawierać obraźliwych skrótów (np. JD) oraz być nazwą komendy lub zabawy Prowadzący może: Rozkazać więźniowi wyrzucić minę skokową lub wyważającą Poprawiono niektóre informacje oraz zaktualizowano treść Zmiany wchodzą w życie z dniem 26.05.2020 r.
 2. Podanie zostało odrzucone! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Propozycja została odrzucona! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 4. Propozycja została odrzucona! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 5. Problem został rozwiązany! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Problem został naprawiony, Od teraz osoba nieaktywna na tej zabawie przez co najmniej 60 sekund zostaje automatycznie zgładzona Dziękuję za zgłoszenie problemu, Do waszego portfela zostało dodane po 2 zł (Ten problem już wcześniej odkryłem dlatego nagrody są troszkę mniejsze) Pozdrawiam, SztangaBicepS
 7. Problem nie został rozwiązany! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 8. Problem został odrzucony, Są to błędy silnika Source i tego nie da się naprawić. Na takie błędy ma również wpływ grawitacja, podwójne skoki jak i egzobuty. Pozdrawiam, SztangaBicepS
 9. Problem został rozwiązany! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 10. Problem został naprawiony, Od teraz po odrodzeniu się gracza, resetuje się również jego prędkość Dziękuję za zgłoszenie problemu, Do twojego portfela zostało dodane 5 zł. Pozdrawiam, SztangaBicepS
 11. Problem został rozwiązany! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. Problem został naprawiony, Od teraz tylko jeden granat, który się rzuci oraz zada więcej niż 1 HP podpali gracza. Dziękuję za zgłoszenie problemu, Do twojego portfela zostało dodane 5 zł. Pozdrawiam, SztangaBicepS
 13. Problem został rozwiązany! Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. Blokada następuje po podaniu błędnego kodu PaySafeCard. Aby odblokować konto należy wpisać komendę !poprawkod. A następnie należy podać prawidłowy kod PaySafeCard Pozdrawiam, SztangerSss
 15. Faza finałowa Ćwierćfinał ZASADY Czas rozpoczęcia rundy: 19 Maj 2020 r. 00:00:00 Czas zakończenia rundy: 25 Maj 2020 r. 23:00:00 Tryb meczu: BO3 (Best Of Three) Ilość rund: 30 INFORMACJE W tej rundzie mecze rozgrywacie tak samo jak wcześniej - musicie się dogadać Po zakończeniu meczu osoba, która wygra, wysyła w prywatnej wiadomości na Forum zdjęcie z wynikami W przypadku podejrzenia, że druga osoba wykorzystuje wspomagacze, proszę o kontakt przed zakończeniem tej rundy Należy wtedy wysłać w prywatnej wiadomości pełny link do demka Gratuluję wszystkim graczom, które dostały się do tej fazy Osoby, które odpadły, otrzymały 250 000 fajek na swoje konto W tej fazie gwarantowana nagroda wynosi 500 000 fajek Powodzenia! Lp. Nazwa Steam3ID PvPro.com Steam 1 kdrr U:1:314372965 a3d3 Link 2 Matinio U:1:1003433580 matinio99 Link 3 ElkoMelko U:1:864676301 NoQly1 Link 4 chmiel U:1:289863750 SmigloNaPyzde1 Link 5 twojstaryaquaman U:1:344012840 Tipeez Link 6 Skroot U:1:243552991 Ninja69 Link 7 TyNoNieWieM U:1:375052840 LodomirLubIwDupe Link 8 Ciachosz U:1:117006387 Zatorczak Link KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ DRABINKĘ

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Create New...