Skocz do zawartości

Dudnes

Administrator

Wszystko napisane przez Dudnes

 1. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 2. Każdy tutaj wraca, witamy ponownie
 3. Można ogarnąć dla prezesa super mega ultra potężnego i niezastąpionego slota, który daje moc 99,9% szans wejścia na serwer. Zgłoś się kumpel na pw, idzie się dogadać ja swój chłop
 4. Dudnes

  Brak Vipa

  Zgłoś się do właścicieli serwera na pw @ SDCSebeK bądź @ GrandMaster
 5. Skarga została przyjęta Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 6. Ban 48h na ochłonięcie, dzięki za zgłoszenie!
 7. Wyjaśnienie Dziś rano wprowadziliśmy kilka zmian na serwerze w celu optymalizacji, nie powinno być już takich mocnych "lagów" W dodatku jest włączony max speed CPU 24/7
 8. Zapis monet jest w mysql więc nawet w momencie, gdy serwer się zawiesi / zrestartuje wygraną zapisuje w bazię i po ponownym uruchomieniu serwera monety nadal są. Utrata monet może wystąpić, gdy jackpot zostanie przeniesiony na nową mapę, gracze zgłaszali że losowanie nie odbywa się dalej a monety przepadają. Wprowadziliśmy poprawki w jackpocie, dodana jest blokada dzięki której gracze nie uruchomią jackpot'a w ostatnie 80sec mapy. Wszystkie osoby, które straciły monety proszone są o zgłoszenie się do @ IMean w celu odbioru bądź do mnie. Wystarczy wysłać STEAM ID + ilość monet.
 9. @ Jase wyjaśnił w czym leżał problem. Z każdego serwera mysql rang przenieśliśmy bezpośrednio do 1shot1kill, hekko często zrywało połączenie więc pojawiały się takie problemy. Po wszystkie utracone pkt proszę zgłaszać się do @ IMean w celu odbioru.
 10. Paypal często sprawia opóźnienia przez co gotówka doładowana jest ciut dłużej. Jeżeli do godziny nie pojawi się na koncie, skontaktuj się z @ Erwin
 11. Skarga została przyjęta Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 12. Następnym razem w sytuacji, gdy ktoś nie wykonuje celów mapy lepiej jest podać datę/czas a my zobaczymy to na demku, ponieważ sam screen dużo nie mówi i w ten sposób jest dużo łatwiej dla nas. Dla kolegi wyżej upomnienie, następna skarga z tym samym powodem skończy się max. karą za nie wykonywanie celów mapy - ban 480 min. Dzięki za zgłoszenie!
 13. Propozycja zaakceptowana Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 14. 1. Jest od dawna 2. Zmienione na 280 3. W tej chwili Ci co kupują VIP'a czy SVIP'a robią to głównie ze względu na bonusy, wywalmy ich z wrki to myślę, że całe życie będziemy dopłacać do serwera. Serwer i tak jest zrobiony mega pod graczy, usługi premium nie sa tak rozbudowane jak na innych dr, przykładowo double jump itd., tego u nas nie ma. W sumie patrząc na tą propozycje to tak samo jakbyś na only mirage zaproponował zmienienie topki, Ci co mają VIP'a mają osobny /rank bo posiadają menu broni więc ułatwienie no nie? - odpada 4. Czas mapy z początku był 20, każdy chciał zdecydowanie więcej więc zmieniliśmy. Jeżeli macie tutaj wątpliwości zróbcie ankietę, time 20,25,30 i gracze sami zdecydują dla pewności. 5. Dodane
 15. Propozycja została odrzucona Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 16. @ EXTREMAAAAA w miarę wytłumaczył. Nie przyjmujemy świeżych serwerów do sieci, mamy pewne wymagania. Nowe serwery mogą tylko stawiać obecni właściciele. Nie chodzi o ilość, a jakość
 17. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 18. @ Gosia ?! uznała póki co, że obecnym składem dadzą radę, więc rekrutacja jest na ubteam 1.6 jest zamknięta. Jeżeli będą potrzebować pomocy, otworzymy rekrutacje
 19. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 20. @ Gosia ?! uznała póki co, że obecnym składem dadzą radę, więc rekrutacja jest na ubteam 1.6 jest zamknięta. Jeżeli będą potrzebować pomocy, otworzymy rekrutacje

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...