Skocz do zawartości
Wszelkie sprawy dotyczące problemów z zakupem usług, odwołań od banów itp. rozwiązujemy na forum!
System prywatnych wiadomości nie służy do tego!

Dudnes

Administrator

Dudnes wygrał w ostatnim dniu Marzec 11

Dudnes ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

4027 Legenda Katujemy

O Dudnes

 • Tytuł użytkownika
  Root l Support
 • Urodziny 31.03.1996

Informacje

 • Gracz
  CSGO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Imię
  Piotr
 • Lokalizacja
  Marl
 • Serwer
  [CSGO] ARENA 1VS1

Kontakt

 • Snapchat
  ee.dude
 • Steam
  Dudnes
 • GG
  50231904

Ostatnio na profilu byli

19707 wyświetleń profilu
 1. Dzień dobry. Czy można umówić się na spotkanie biznesowe? :za:

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. mayor

   mayor

   Podobno wyjechał na wakacje do Groszkolandi :/ 

  3. clixxu.

   clixxu.

   Czy będą Panowie omawiać tam aktualne spory odnośnie wolności Kurdystanu? Chętnie wymieniłbym się z Panami argumentami na ten temat. 

  4. Bulbo

   Bulbo

   @ clixxu.Wolny Kurdystan na zawsze pozostanie wolny. Nie ma nad czym się tu rozwodzić.

 2. Podanie zostało odrzucone Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 3. Każdy tutaj wraca, witamy ponownie
 4. Można ogarnąć dla prezesa super mega ultra potężnego i niezastąpionego slota, który daje moc 99,9% szans wejścia na serwer. Zgłoś się kumpel na pw, idzie się dogadać ja swój chłop
 5. Dudnes

  Brak Vipa

  Zgłoś się do właścicieli serwera na pw @ SDCSebeK bądź @ GrandMaster
 6. Skarga została przyjęta Z pozdrowieniami, Administracja Katujemy.eu Jeśli nie zgadzasz się z powyższą informacją, zgłoś post moderatorom.
 7. Ban 48h na ochłonięcie, dzięki za zgłoszenie!
 8. Wyjaśnienie Dziś rano wprowadziliśmy kilka zmian na serwerze w celu optymalizacji, nie powinno być już takich mocnych "lagów" W dodatku jest włączony max speed CPU 24/7
 9. Zapis monet jest w mysql więc nawet w momencie, gdy serwer się zawiesi / zrestartuje wygraną zapisuje w bazię i po ponownym uruchomieniu serwera monety nadal są. Utrata monet może wystąpić, gdy jackpot zostanie przeniesiony na nową mapę, gracze zgłaszali że losowanie nie odbywa się dalej a monety przepadają. Wprowadziliśmy poprawki w jackpocie, dodana jest blokada dzięki której gracze nie uruchomią jackpot'a w ostatnie 80sec mapy. Wszystkie osoby, które straciły monety proszone są o zgłoszenie się do @ IMean w celu odbioru bądź do mnie. Wystarczy wysłać STEAM ID + ilość monet.
 10. @ Jase wyjaśnił w czym leżał problem. Z każdego serwera mysql rang przenieśliśmy bezpośrednio do 1shot1kill, hekko często zrywało połączenie więc pojawiały się takie problemy. Po wszystkie utracone pkt proszę zgłaszać się do @ IMean w celu odbioru.
 11. Paypal często sprawia opóźnienia przez co gotówka doładowana jest ciut dłużej. Jeżeli do godziny nie pojawi się na koncie, skontaktuj się z @ Erwin

Dlaczego Jesteśmy legendą?

Katujemy.eu to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla was od 2014 r. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

×
×
 • Utwórz nowe...