Skocz do zawartości
Serdecznie witamy na Katujemy.eu - Serwery CS 1.6, CS:GO

STARY STYL ŻEGNAMY, WITAMY NOWY!

Zapoznaj się z możliwościami nowego

Zobacz temat

TRWA KONKURS TOP3# SIERPIEŃ

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Zobacz temat

FACEBOOK KATUJEMY!

Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego fanpage!

Zobacz temat

FILM PROMUJĄCY SIEĆ

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego naszą sieć!

Zobacz temat

Partnerzy

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 23.05.2018 we wszystkich miejscach

 1. 2 punkty
 2. 1 punkt
  Nick z serwera: PaT Imię: Patryk Wiek: 18 Steam ID: STEAM_1:0:129306420 Czas spędzony na serwerze ( GT i Stats ): https://www.gametracker.com/player/PaT/147.135.199.68:27015/ Doświadczenie w adminowaniu na serwerach CS:GO: CSowicze ONLY DD2 (Admin), Pijemy-Rozrabiamy ONLY DD2 (Opiekun Serwera), CSJump ONLY DD2 (Admin) - generalnie czasy 2016-2017 Znajomość obsługi admina ( x/10 ): Jeśli nic się nie zmieniło, to 9/10 (trzeba będzie zrobić lekki throwback) Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Myślę, że dobrze sprawdzę się w tej roli. Stosunkowo rzadko mam do czynienia z adminami serwera. Wydaje mi się również, że gracze (oprócz tych, których nałogowo zabijam co rundę) darzą mnie lekką sympatią ze względu na moją przemiłą (niearogancką) osobowość. Jeśli chodzi o moją grę w CSie, chociaż ona może mieć najmniejszy wpływ na rozpatrzenie mojego podania, lecz z czystym sumieniem mogę to podać - staż w CS:GO od 2013 (konto steam, które podałem niżej nie jest pierwsze, mimo że mam na nim już 2900h). Osiągnięcia w CS:GO również niczego sobie, Global Elite, 10 lvl faceit, lany szkolne jak i te nieszkolne już za sobą. Niedługo prawdopodobnie grane kwalifikacje do LANA w Złociencu w drużynie z Markosiem (kolega z miasta, Pompa Team). Mam nadzieję, że tymi argumentami przekonam szanowną administrację do siebie, a moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Btw - konto nie jest pod podanie, data rejestracji to 16 kwietnia, więc dałem sobie czas z zapoznaniem ludzi jak i serwera. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Tyle ile do tej pory, wbijam co jakiś czas i gram dwie mapki, może trzy. Po zostaniu adminem, analogicznie godziny gry się zwiększą. Posiadasz mikrofon?: [ TAK / NIE ] TAK Akceptacja regulaminu admina/serwera: Akceptuję jak najbardziej Linki do poprzednich podań: Nie posiadam takowych Kontakt: Profil steam - https://steamcommunity.com/profiles/76561198218878568/ Profil facebook - https://www.facebook.com/patryk.winczo.9 instagram - https://www.instagram.com/patrixcww/
 3. 1 punkt
 4. 1 punkt
  Tak jak kolega napisał wyżej @ SHOKEbuk Wszystko wyjaśnił.
 5. 1 punkt
  Siemanko No i robi się ekipa ryzyka pod cs:go
 6. 1 punkt
  To tak teraz moja wypowiedź, 15:30 - Jak by zobaczył przeciwnika przez ścianę i bardzo szybko zareagował 15:50 - 15:55 -Ta akcja wygląda jak zwykłe WH gdzie kolega się ewidentnie spalił tym bardziej w spowolnionym tempie 16:00 - Wszystko wyliczył bardzo tajmingowo i podejrzanie sprawdził przez ścianę czy mu przeciwnik nie wyjdzie, a był pod takim kątem, że i tak by go nie zauważył :) 21:50 - Tutaj kolejny bardzo szybko oddany strzał z AWP 23:20 - Za szybka reakcja przy wychyleniu i strzale 23:40 - Gracz zafejkował wyjście z Shorta a ten strzelił bo myślał, że gracz wychyli i będzie Headshoot 25:15 - Dokładnie jak kolega @ RageQuit napisał 26:05 - Tutaj również jak kolega @ RageQuit 30:34 - Nie sprawdził Shorta czy też okna tylko od razu się wcelował w "Wenty/Drabine" i czekał, ale gracz znajdujący się w Drabinie nie tupnął nawet, a podejrzany był już wcelowany przez ścianę i czekał Myślę, że po obejrzeniu większej ilości demek było by więcej, ale wystarczyło 1 demko na którym widać ewidentnego "bota na WH" W razie wątpliwości tutaj link do Demka: https://www64.zippyshare.com/v/zCI288sg/file.html A na ten moment mój werdykt to Zbanowany.
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
  Złożyłeś podanie w szybkiej rekrutacji, więc ten temat jest zbędny. Czekaj, aż ktoś przyjmie/odrzuci twoje podanie w szybkiej rekrutacji. Temat zamykam. Pozdrawiam martini
 9. 1 punkt
  Ty myślisz że zmiana map coś pomoże? Że zmiana map przyciągnie więcej graczy? Czy o co chodzi. Przecież aktualnie wszyscy głosują na stałe mapy, typu: mirage,dd2,dd,cache itp. czasami wleci jakaś inna mapa, po czym zostaje po chwili zvotowana. Bardziej tutaj by się przydała reklama. Jak narazie na serwer wchodzą stali gracze, a nowych nie widać. Lecz nie tylko reklama jest potrzebna, potrzeba jeszcze poświęcenia czasu na serwer. Zebranie pewnej grupy administracji, że jak wleci cziter to żeby pół serwa nie uciekło.
 10. 1 punkt
  A więc Link do demka 21.05.18 ~20:00 https://www64.zippyshare.com/v/zCI288sg/file.html 15:50-15:55 ---mierzenie przez smoke , żeby to był raz to jeszcze by uszło ale nie był. ewidentnie widać jak próbuje wymierzyć 23:20 ---jak by wiedział ze za chwile gość wybiegnie , następnie znów przez smoke wcelowany praktycznie na głowę, i na koniec prefire jednak gość na jego nieszczęście się zatrzymał. 25:15 ---Wychylił centralnie na głowę w oknie, jednak ja po tych strzałach z digla ja wiedziałem ze będzie pod oknem 26:05 --- Dał info że gracz jest na samochodzie , po czym bez żadnego sprawdzenia tej miejscówki wybiegł na strzelającego w bsie gracza i nie było słychać w tym hałasie że on przebiegł z samochodu. 30:34 --- To rozwiało moje wątpliwości gracz chodził na shifcie , kosa nie sprawdził nawet shorta tylko wymierzył i czekał Ogólnie jeśli ktoś ma wątpliwości polecam obejrzeć całe demko, kiedy nie ma przeciwników biegnie przez pół mapy samym środkiem, kiedy wie że ktoś się kampi lub obstawia jakąś miejscówkę to rozgląda się po kampach . demko od 15:50 z małymi przerwami kiedy byłem na spec i próbowałem dostrzec co robi jest bardzo dziwne , kiedy grałem skill nie z tej ziemi, jak wszedłem na spec grał jak bot. tyle ode mnie. Pozostawiam do oceny ..
 11. 1 punkt
  Myślę, że więcej opinii nie potrzebujemy, admin czysty.
 12. 1 punkt
  Małe spotkanie rodzinne
 13. 1 punkt
  Amsterdam zmienia ludzi xD
Tablica liderów jest ustawiona na Warszawa/GMT+02:00
×
×
 • Utwórz nowe...