Skocz do zawartości
~eZ.

[PTS RP] Polski Truck Serwer ~ RolePlay ~ Doświadczenie to nasza domena!

Rekomendowane odpowiedzi

kzclubu.png

 

Polski Truck Serwer z większych serwerów Truck mieszczących się na platformie SAMP. Po zmianie właściciela, która nastąpiła w roku 2015, serwer stał się ikoną swojego gatunku i przyciąga rzeszę ludzi chcących się odprężyć i zaznać szczypty życia truckerskiego. Dzięki nieustannemu udoskonalaniu naszego GameMode'a dostarczamy naszym graczom coraz to nowych opcji rozgrywki, które pragniemy Wam przedstawić w tej oto krótkiej prezentacji! Nie ma co przedłużać, czas ukazać szczyptę tego, co znajdziecie na naszym serwerze.


 

zuyqqQx.png

 

Nasz serwer posiada rozbudowany system frakcji i każdy gracz może znaleźć coś dla siebie. Począwszy od jazdy taksówką, skończywszy na byciu strażakiem. Do wyboru mamy, aż osiem frakcji i każda z nich skrywa swoje „sekrety”

 

ovfWDzZ.png


 

Co to byłby za serwer, gdyby nie byłoby firm? Właśnie! Nasz serwer posiada rozbudowany system firm, który umożliwia kupno pojazdów, zatrudniania pracowników i wielu innych opcji, które zaspokoją nie jednego konesera chcącego być biznesmenem.


 

iBNAqvP.png

 

Mamy już opisane firmy, a co z ładunkami ? Przecież bez nich nie byłoby co robić! Z tym, także sobie poradziliśmy ! Dzięki wysoko postawionej poprzeczce posiadamy szeroko rozbudowany system ładunków. Dzięki naszym programistom mamy do wyboru szeroką gamę ładunków, za różnorakie ceny oraz dla różnych pojazdów. W ciągu dnia ceny ładunków zmieniają swoją wartość i właśnie dzięki jednemu z tych aspektów nasz serwer jest wyjątkowy.5Ctok80.pngSerwer Truck to nie tylko monotonne rozwożenie ładunków, to także stała pogoń za wirtualnym pieniądzem i co za tym idzie,jest możliwość posadzenia swojej zielonej roślinki na wybranym przez siebie miejscu. Dzięki temu systemowi możesz się wzbogacić, jednak uważaj, bo służby porządkowe czekają na takich jak ty.Mw21UaI.pngKażdy z nas musi gdzieś wyrobić „ciężko” zarobione pieniądze, prawda ? Po to jest ten system ! Dzięki prywatnym pojazdom jak i domom możesz pokazać swoją pozycję na serwerze oraz organizować szerokiej gamy imprezki dla sąsiadów !HEAkS3G.pngNudzi Cię bycie szarym graczem z tymi samymi uprawnieniami co inni ? Proszę bardzo ! Przygotowaliśmy dla Ciebie system kont premium dzięki, któremu poczujesz odrobinę luksusu oraz wspomożesz nasz serwer w dalszym osiąganiu celu !j3ybhXg.pngMoja prezentacja dobiega niestety końca! Mam nadzieję, że chociaż w odrobinie ukazałem Ci jak wygląda nasz serwer oraz,że warto na niego zawitać ! Nie słuchaj innych, wbij i sam zobacz! Na pewno nie stracisz swojego czasu, lecz okazale go spożytkujesz!

 

Aby odwiedzić nasz serwer, musisz zaopatrzyć się w GTA SA.

 

Download GTA SA: >KLIK<

Download GTA SA Multiplayer 0.3.7: >KLIK<

IP serwera: 79.133.194.18:7759

Nasza strona: >KLIK<

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez Moderatora.

 

Powód: Cl.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post a moderator rozpatrzy go ponownie.

 

 

Katujemy.eu - Katuj razem z nami!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×